19 listopada odwiedzi nasza placówkę pracownik NFZ wraz mobilnym stanowiskiem ZIP. Zachęcamy Państwa do założenia własnego konta w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta, to szybki i wygodny a przede wszystkim bezpieczny dostęp do ważnych informacji dotyczących Państwa leczenia, jego kosztach oraz zaopatrzeniu ortopedycznym jakie zrefundował Państwu Narodowy Fundusz Zdrowia.

Dzięki ZIP możemy sprawdzić czy jesteśmy osoba ubezpieczoną bez konieczności osobistego odwiedzenia oddziału NFZ. Wszystkie te informacje znajdziecie Państwo sami po zalogowaniu się na konto na domowym komputerze.

Zapraszamy do nas wszystkich chętnych w dniu 19 listopada w godzinach od 9.00 do 16.00.

Do założenia konta przez pracownika NFZ potrzebny będzie Państwa dowód osobisty.

Zapraszamy do głosowania na NZOZ Almed w plebiscycie Expressu Ilustrowanego na najlepszą przychodnię! Wystarczy wysłać sms o treści PRZYCHODNIA.19 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT). SMS–y można wysyłać do 15 listopada br. Zapraszamy! Więcej szczegółów o plebiscycie na stronie:

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/1025807,nasze-zdrowie-kandydaci-do-plebiscytu-zgloszeni-teraz-glosujcie,id,t.html

Serdecznie witamy na nowej stronie Almedu. Nasza nowa odsłona zapewni Państwu dużo łatwiejszy dostęp do naszych usług i szerokiej gamy zabiegów rehabilitacyjnych. Cały czas pracujemy nad rozwojem strony. W przypadku braku informacji o zabiegach które Państwa interesują, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

W dniach 6-7 września odbędą się II Ogólnopolskie Obchody Światowego Dnia Fizjoterapii. W ramach akcji "Sobota z Fizjoterapią" zapraszamy na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne, które odbędą się już 7 września w naszej placówce przy ul. Kilińskiego 228, w godz. 10-15. Konsultacje obejmować będą:

- rehabilitację u pacjentek po mastektomii oraz terapię przeciwobrzękową

- rehabilitację po zabiegach operacyjnych kręgosłupa

- rehabilitację po zabiegach operacyjnych stawów obwodowych i tkanek miękkich ( np. reknostrukcje więzadeł, endoprotezy stawu biodrowego i kolanowego) + metody specjalistyczne

- rehabilitację zachowawczą u pacjentów z bólami kręgosłupa
( np. rwa kulszowa, dyskopatie, kręgozmyk) + metody specjalistyczne, oraz stół do trakcji kręgosłupa

- rehabilitację u pacjentów z urazami stawów obwodowych i tkanek miękkich ( np. uszkodzenia stożka rotatorów, rwa barkowa, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, ostroga piętowa, złamania, naderwania mięśni) + metody specjalistyczne, oraz terapia falą uderzeniową

- rehabilitację w sporcie

- masaż w jednostkach chorobowych

- konsultacje z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego

Informacje dotyczące zapisów na bezpłatne konsultacje udzielane są codziennie w godz. 8-18, pod numerem 888 777 900. Zapraszamy!

Zapraszamy na bezpłatną konsultację z magistrem fizjoterapii. Informacja pod nr tel: 888 777 900

Więcej artykułów…

  1. Umowy z NFZ

Szybki kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
888 777 900
FAQ - zanim zadzwonisz